Kas mes

UAB „Verslo Aljansas“ – profesionalų komanda, turinti daugiau nei 10-ies metų patirtį darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės bei civilinės saugos projektuose.

Mes diegiame pažangiausias darbuotojų instruktavimo, mokymo, profesinės rizikos vertinimo metodikas. Atsižvelgdami į jūsų lūkesčius, mes dirbame kartu, užtikrindami darbuotojams saugias ir sveikas darbo sąlygas.

Turimos žinios, gilus verslo ir jo skaitmenizavimo procesų pažinimas bei pažangus požiūris į darbuotojų saugą ir sveikatą padėjo sukurti visus LST ISO 45001 standarto reikalavimus realizuojančią elektroninę darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą SAUGA.lt.

Skirta įvairaus dydžio ir veiklos profilio įmonėms, tvari ir paprasta naudoti sistema SAUGA.lt siūlo aukščiausio lygio technologinį sprendimą saugaus ir atsakingo verslo sėkmei.

Kas mes
Mūsų patirtis

Mūsų patirtis

Mūsų įgūdžiai padeda jums tobulėti – įgyta patirtimi dalinamės rengdami kasmetinį darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų profesinių žinių konkursą „Mąstyk – dirbk saugiai“. Didelį dėmesį pritraukiantis konkursas kasmet suburia šimtus profesionalų, norinčių įgyti naujų ir įtvirtinti esamas darbuotojų saugos ir sveikatos žinias.

2019 m. UAB „Verslo Aljansas“ įkurtas praktinio mokymo centras Kaune – vienas pažangiausių aukštalipių ir darbinių kėlimo platformų operatorių mokymo centrų Lietuvoje.

2021 m. tapome pirmuoju IPAF (Tarptautinė kėlimo platformų federacija, angl. The International Powered Access Federation) akredituotu mokymo centru Baltijos šalyse.

Mumis pasitiki didžiausi užsienio investuotojai, pramonės, statybos, paslaugų bei prekybos įmonės, informacinių technologijų bendrovės. Džiaugiamės ne vienerius metus būdami įvairių įmonių darbuotojų saugos ir sveikatos partneriu.

Sistemos galimybės

Elektroninių dokumentų valdymas
E. Mokymai
ISO 45001 standartas
Rizikos valdymas
Virtualus „darbo kabinetas“
Daugiakalbiškumas ir patikimumas
Turite klausimų? Parašykite mums